“Vanuit onze expertise zetten wij ons in voor het ontwikkelen van mooie, nieuwe woongebieden in het Westland. Waar mogelijk in nauw overleg met de omwonenden en nieuwe bewoners. Zó ontstaan wijken waar mensen graag willen wonen!”

Maak kennis met het team van OBWZ

Marcel-Schouten

Marcel Schouten

Locatiemanager

mschouten@obwz.nl
Aanwezig op maandag, woensdag en donderdag

Barbara-Wassenaar

Barbara Wassenaar

Projectdirecteur OBWZ

bwassenaar@obwz.nl
Aanwezig op maandag, woensdag en donderdag

Hans-Dogger

Hans Dogger

Bouwplaatsmanager

hdogger@obwz.nl
06 149 087 79
Aanwezig op maandag en donderdag

mark-lansbergen-750x1000px

Mark Lansbergen

Projectleider

mlansbergen@obwz.nl
Aanwezig op woensdag

Jessica-de-Jong

Jessica de Jong

Administrateur

jdejong@obwz.nl
Aanwezig op donderdag

Jolanda-Bakelaar

Jolanda

Office Manager

Willy Vermeulen

Kopersadviseur

wvermeulen@obwz.nl
06 – 392 397 36

Mark-van-Rijnberk

Mark van Rijnberk

Stedenbouwkundige

mvanrijnberk@obwz.nl
Aanwezig op donderdag 

Tan Quach

Werkvoorbereider

Erwin-Schoof

Erwin Schoof

Projectleider locaties Kwintsheul en Poeldijk-noord

erwin@obwz.nl
Aanwezig op maandagmiddag,
woensdagmiddag en donderdag

Erwin van Ruijven

Directievoerder Civiele Techniek

Aanwezig op maandagmiddag,
woensdagmiddag en donderdag