“Vanuit onze expertise zetten wij ons in voor het ontwikkelen van mooie, nieuwe woongebieden in het Westland. Waar mogelijk in nauw overleg met de omwonenden en nieuwe bewoners. Zó ontstaan wijken waar mensen graag willen wonen!”

teamfoto

Maak kennis met het team van OBWZ

Marcel Schouten

Marcel Schouten

Locatiemanager

mschouten@obwz.nl
Aanwezig op woensdag en donderdag

Leo de Haan

Leo de Haan

Coördinator ICT/CAD

ldehaan@obwz.nl
Aanwezig op maandag,  woensdag en donderdag

Sandra Moerman

Sandra Moerman

Adviseur marketing en communicatie

smoerman@obwz.nl
Aanwezig op maandag-, woensdag- en donderdagochtend

Hans Dogger

Hans Dogger

Bouwplaatsmanager

hdogger@obwz.nl 06 149 087 79
Aanwezig op maandag en donderdag

Jeroen de Jong

Jeroen de Jong

Planeconoom

jcdejong@obwz.nl
Aanwezig op donderdag

Erwin Schoof

Erwin Schoof

Projectleider locaties Kwintsheul en Poeldijk-noord

erwin@obwz.nl
Aanwezig op maandagmiddag,
woensdagmiddag en donderdag

Barbara Wassenaar

Barbara Wassenaar

Projectdirecteur OBWZ

bwassenaar@obwz.nl
Aanwezig op maandag, woensdag en donderdag

Jantine de Munnik

Jantine de Munnik

Stedenbouwkundige

jdemunnik@obwz.nl
Aanwezig op woensdag- en donderdagmiddag

Jessica de Jong

Jessica de Jong

Administrateur

jdejong@obwz.nl
Aanwezig op donderdag

Jolanda

Jolanda

Office Manager

Ron van der Berge

Ron van der Berge

Projectleider locaties Monster en Poeldijk Dorp

ron@obwz.nl
Aanwezig op maandag, woensdagochtend en donderdag

Willy Vermeulen

Willy Vermeulen

Kopersadviseur

wvermeulen@obwz.nl
06 – 392 397 36

Ad Beerens

Ad Beerens

Coördinator Civiel

Mark Lansbergen

Mark Lansbergen

Projectleider

mlansbergen@obwz.nl
Aanwezig op woensdag

Geert Stinstra

Geert Stinstra

Locatiemanager

gstinstra@obwz.nl
Aanwezig op woensdag en donderdag

Mark van Rijnberk

Mark van Rijnberk

Stedenbouwkundige

mvanrijnberk@obwz.nl
Aanwezig op donderdag